مختصری درباره مای کوماکس

مای کوماکس فعالیت خود را از سال 1372 در زمینه فروش و تعمیرات انواع در باز کن های صوتی آغاز نمود. چندی نگذشت که در باز کن های تصویری وارد بازار ایران شد. با توجه به پیشرو و بروز بودن تیم مای کوماکس پس از اندک زمانی فروش و تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری را آغاز نمودیم.
در سال 1385 با توجه به نیاز کشور و کمبود قطعات و لوازم جانبی مای کوماکس تصمیم گرفت تولید قطعات با کیفیت که کمبود آن در بازار حس می شود را بر عهده بگیرد. پس از تحقیقات و جمع آوری اطلاعات تیم تولید مای کوماکس در یک کارگاه کوچک گرد هم آمدند و عملیات تولید لوازم جانبی در باز کن های تصویری را شروع کردند.
امروزه مای کوماکس با در اختیار داشتن دستگاه های پیشرفته و بروز انواع قطعات اعم از برد صوت، منبع تغذیه، سویچر، براکت، سیم و سوکت و… را با بهترین کیفیت تولید و با گارانتی طلایی مای کوماکس روانه بازار می سازد.
همچنین امروزه تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری ایرانی و خارجی بویژه در باز کن های کدینگ که سیستم های بسیار پیچیده دارند توسط متخصصان مای کوماکس انجام می شود.

تغییرات مای کوماکس طی سال های اخیر

سال 1372
آغاز فعالیت حرفه ای مای کوماکس در زمینه فروش، تعمیرات، نصب و راه اندازی در باز کن های صوتی.
سال 1385
آغاز شروع تولید قطعات و برد های با کیفیت پس از مدت ها تحقیقات و جمع آوری اطلاعات.
هم اکنون
راه اندازی فروشگاه اینترنتی مای کوماکس جهت سهولت دسترسی مشتریان به قطعات با کیفیت ایرانی و خدمات مای کوماکس و عرضه بدون واسطه از تولید به مصرف.

منوی اصلی