چرا تعمیر آیفون تصویری خود را به ما بسپارید ؟

مای کوماکس دارای 22 سال سابقه در زمینه تعمیر آیفون تصویری است ! تقریبا می توان گفت از ابتدای ورود دربازکن های تصویری به ایران مای کوماکس در زمینه نصب و تعمیرات آن فعالیت داشته است.

استفاده از قطعات اصلی ، تعمیرکاران ماهر و آموزش دیده ، تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات دربازکن تصویری در بازار الکترونیک تهران چند نمونه از ویژگی هایی است که مای کوماکس را از سایر تعمیرگاه ها متمایز می سازد.

همچنین قطعات مورد استفاده توسط ما دارای گارانتی طلایی مای کوماکس می باشند. شایان ذکر است از سال 1385 مای کوماکس به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم جانبی آیفون تصویری شناخته شده.

امروزه مای کوماکس به عنوان یکی از مجرب ترین تیم های تعمیر آیفون تصویری در تهران شناخته می شود که پروژه تعمیرات انواع دربازکن های تصویری از جمله کدینگ و ساده، ایرانی و خارجی را بصورت تخصصی پذیراست.

تعمیر آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری با گارانتی 12 ماهه !

شاید برای شما جای تعجب وجود داشته باشد که خدماتی دارای گارانتی باشد. مای کوماکس جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی خدمات تعمیرات خود را 12 ماه ضمانت می کند.

در صورتی که آیفون تصویری خود را برای تعمیرات به مای کوماکس بسپارید و پس از انجام تعمییر طی 1 سال آینده مجدد دچار همان مشکل شود، کارشناسان مای کوماکس در باز کن شما را بصورت رایگان تعمیر می کنند.

البته که اگر کارشناسان آیفون تصویری کار خود را به درستی و مطابق استاندارد ها انجام بدهند سیستم تا سالها بعد بدون مشکل کار خواهد کرد !

مای کوماکس چه برند هایی را تعمیر می کند ؟

تعمیر آیفون تصویری کوماکس ، هیوندای ، آلدو ، سوزوکی ، الکتروپیک ، سیماران ، تابا ، کامکث و کنوی توسط تیم مای کوماکس به همراه 12 ماه ضمانت انجام می شود. ما به شما این تضمین را می دهیم که از قطعات اورجینال و با کیفیت در کار خود استفاده نماییم.

تعمیرات آیفون تصویری در محل

از آنجایی که باز کردن آیفون تصویری و حمل آن به مرکز تعمیرات ممکن است باعث آسیب دیدگی دستگاه و به هم ریختن سیم کشی ساختمان شود، در صورت تمایل مشتریان مای کوماکس کارشناسان خود را به محل وقوع خرابی ارسال می کند تا خدمات تعمیرات آیفون تصویری در کمترین زمان ممکن در همان محل انجام شود.

مشاوره رایگان و رزرو وقت

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا رزرو وقت برای اعزام تعمیرکاران به محل کافیست از طریق یکی از شماره تماس های مجموعه با ما ارتباط برقرار کنید. پس از پرسجو در رابطه با مشکل شما وقتی جهت مراجعه حضوری به تعمیرگاه و یا اعزام تعمیر کار جهت تعمیرات آیفون تصویری در محل در نظر گرفته و به شما اعلام خواهد شد.

تعمیرات آیفون تصویری در محل
تعمیر آیفون تصویری در محل

مای کوماکس اینجاست

آدرس : تهران میدان امام خمینی خیابان لاله زار پاساژ 110 لاین سوم زیر همکف پلاک 64

تلفن : 33141426-021

تلفن : 33939318-021

منوی اصلی